офіційний сайт

Ланнівська ОТГ

Карлівського району Полтавської області

Ланнівська обєднана територіальна громада стала переможцем у конкурсі з подальшою участю  у проекті «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України», що спів- фінансується Міністерством Закордонних Справ Республіки Польщі і реалізується Фондом Розвитку Місцевої Демократії (Польща) за участі регіональних партнерів в Україні. Проект передбачає розробку Концепції стратегій розвитку для 20 громад ( в тому числі і Ланнівської) у 5 областях України.

 

   29 серпня 2018 року до Ланнівської громади завітали експерти проекту Давід Хоінкс (Фонд Розвитку Локальної Демократії, Польща) та Олег Карий (Національний університет «Львівська політехніка», Україна). Сільський голова Костянтин Удовиченко та заступник голови Олег Сліченко  розповіли гостям про досягнення та проблеми Ланнівської громади, показали навчальні заклади, будинок культури, лікарню, поліцейську станцію.

 

Експерти проекту висловили впевненість, що Ланнівська громада є спроможною і перспективною, а участь у проекті допоможе втілити у життя усе задумане на благо розвитку територіальної громади.

 

ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Спеціалісти Карлівського об"єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області проводять виїздні прийоми на території Ланнівської ОТГ в приміщенні Ланнівської сільської ради .

Детальніше: Інформація Пенсійного фонду

       Оголошення: пропозиції щодо генерального плану с-ща Ланна , с.Куми

       Виконавчий комітет Ланнівської сільської ради  повідомляє, що відповідно до рішеня сесії Ланнівської сільської ради від 16.03.2018 року розпочато розробку Генеральних планів населених пунктів с-ща Ланна та с. Куми.

Генеральний план – це довгострокова стратегія, яка розробляється та затверджується в інтересах територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів. Відповідно до чинного законодавства строк дії Генерального плану населеного пункту не обмежується. Зміни до Генерального плану населеного пункту можуть вноситися не частіше, ніж один раз на п`ять років.
            В зв’язку з цим, Виконавчий комітет Ланнівської  сільської ради Карлівського району  Полтавської області  , територіальній громаді сіл прийняти активну участь у підготовці пропозицій при розробці Генеральних планів с-ща Ланна та с. Куми.
         Порядок і строк внесення пропозицій до Генерального плану фізичними та юридичними особами визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» ч.6,7 ст 21, ст 19 З.У «Про регулювання містобудівної дільності» та чинного законодавства.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім`я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, державних стандартів та правил.
         Пропозиції громадськості підлягають реєстрації органом місцевого самоврядування та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

         Пропозиції (зауваження) пропонується подавати письмово протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: с-ще Ланна , вул. Миру, 9, Телефакс: (05346) 99-3-37, телефон: 99-3-31, 2-49-60,  99-2-69,, секретар Виконавчого комітету Ланнівської сільської ради – Милькова Людмила Олексіївна .

         Пропозиції, подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

               З повагою

 Ланнівський  сільський голова                    К.О. Удовиченко

Із метою недопущення фактів використання вогнепальної зброї не за призначенням,

попередження незаконного її розповсюдження, а також на виконання листа

Голови Національної поліції України на території області з 1 квітня по 30 квітня  2018 року проводитиметься місячник добровільної здачі зброї,

боєприпасів і вибухівки в органи внутрішніх справ. 

Особи , які добровільно здадуть зброю , боєприпаси і вибухівку

від адміністративної, кримінальної відповідальності звільняються.

Зброя , яка буде добровільно здана в органи внутрішніх справ ,

за бажанням буде зареєстрована згідно чинного законодавства.

 По питанням добровільної здачі зброї та перереєстрації звертатися

в кабінет Карлівського ВП або до дільничого офіцера поліції , також за телефонами : 

Чергова частина Карлівського ВП :

099-50-20-290 , 2-20-00

Інспектор дозвільної системи Карлівського ВП :

095-82-72-938