офіційний сайт

Ланнівська ОТГ

Карлівського району Полтавської області

Депутати сьомого скликання

Ланнівської сільської ради

Карлівського району Полтавської області

ПІП Округ Межі округу
1

Касмініна

Наталія

Миколаївна

1

Селище Ланна.

Вулиці: Залізнична,Лесі Українки,Молодіжна,Полтавська, Харківська.

Провулок Шевченка.

2

Біла

Олена

Іванівна

2

Селище Ланна.

Вулиці: Грушевського,Франка.

Провулок Грушевського.

3

Левадний

Ігор

Володимирович

3

Селище Ланна.

Вулиці: Гоголя,Сковороди.

Провулок Шевченка.

4

Корнієнко

Юлія 

Володимирівна

4

Селище Ланна.

Вулиці: Козацька,Сумця,Котляревського,19-го вересня.

 

5

Кремена 

Леонід

Володимирович

5

Селище Ланна.

Вулиці: Калинова, Миру,буд.№11,15,15а,17,19,21,23,25,27,11,15,15а

17,19,21,23,25,27,329,31,33,35,37,39,41,43,45,47,49-69.

Провулок Гагаріна.

6

Олексюк

Олена

Петрівна

6

Селище Ланна.

Вулиця Паркова.

 

7

Рябоконь

Валентина

Михайлівна

7

Селище Ланна.

Вулиця Заводська, буд. № 1а,2,3,4,5,8 (кв.21-40).

 

8

Радченко

Марина

Володимирівна

8

Селище Ланна.

Вулиця Заводська, буд. № 7, № 8 (кв.1-20).

 

 

Латишева

Наталія

Петрівна

Селище Ланна.

Вулиця Миру, буд. № 2,4,6,8,10,12,14,16,18,18а,20,22,24,26,26а,

28,30,32,34,36,38,40,42,44,46

Провулок Валі Котика.

10

Джндемян

Жора

Анушаванович

 

10

Селище Ланна.

Вулиці: Аптечна, Шевченка, Шкільна.

11

Шумов

Леонід

Анатолійович

11

Село Куми.

Вулиці: Вишнева, Горького,Степна.

12

Обихвіст

Сергій

Владиславович

12

Село Куми.

Вулиці: Набережна,Степова.

Провулок Набережний.

13

Вовк

Ірина

Віталіївна

13

Село Куми.

Вулиці: Берегова,Затишна,Мирошниченка,Кумівська,буд.№ 2,4,6,8,10.

14

Харкіна

Ірина

Олександрівна

14

Село Куми.

Вулиця Київська, буд. № 1-88,90,92,94,96,98,10,102,104,106

15

Ковальова

Наталія

Іванівна

15

Село Куми.

Вулиці: Київська, буд. № 89,91,93,95,97,399,101,103,105,107-119, Кумівська, буд. № 3, Шевченка.

Провулок Молодіжний.

16

Погорілий

Олексій

Леонідович

16

Село Львівське.

17

Миколайчик 

Іван

Васильович

17

Село Коржиха.

18

Драчук

Олег

Васильович

18

Село Чалівка.

19

Юрко

Тетяна

Петрівна

19

Село Нижня Ланна.

Вулиці: Весняна,Квітнева,Миру,Набережна.

Провулки: Зоряний, Вишневий.

20

Штепа

Сергій

Анатолійович

20

Село Нижня Ланна.

Вулиці:Дружби,Мірошниченка.

21

Золотухін

Олександр

Аркадійович

21

Село Нижня Ланна.

Вулиці: Гагаріна, Молодіжна, буд. № 8-25.

 

22

Чухрай

Наталія

Василівна

22

Село Нижня Ланна.

Вулиці: Котлярівська,Лісова,Лугова,Молодіжна, буд. № 1-7, Полтавська,Спортивна,Степна,Харківська.